O firmie

 

Nasze biuro rachunkowe jest licencjonowaną firmą świadczącą kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie rachunkowości oraz obsługi kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu i wielkości.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę pogłębioną o znajomość specyfiki poszczególnych branż oraz wieloletnie doświadczenie, poparte uzyskaniem świadectwa kwalifikacyjnego Ministra Finansów o numerze 33021/2008.

Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak i duże spółki, organizacje, oraz podmioty funkcjonujące na rynkach zagranicznych/unijnych.

Siedziba biura mieści się w Redzie, obsługujemy jednak klientów z całej aglomeracji trójmiejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolic. Zgodnie z wymogami, ubezpieczeni jesteśmy od odpowiedzialności cywilnej za wykonywane usługi.

Gwarantujemy fachową, rzetelną i terminową księgowość, dyskrecję w zakresie udostępnianych nam informacji, oraz wszelką pomoc merytoryczną i porady.

Nasze atuty to: zaangażowanie w sprawy klientów i dbałość o ich interesy, solidność, nowoczesność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Łączymy w naszej pracy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale dbamy także o pieniądze i czas naszych Klientów, gdyż taka naszym zdaniem powinna być dobra księgowość. Wyznajemy zasadę, zgodnie z którą to my zajmujemy się księgowością, a w tym czasie Państwo macie czas na rozwijanie swojego biznesu.

Bardzo motywujący dla nas jest fakt, iż najwyższą jakość naszych usług docenili Klienci, sprawiając tym samym, że w ciągu zaledwie kilku lat staliśmy się jednym z największych biur rachunkowych w okolicy.