Korzyści współpracy

 

Przygotowując indywidualną ofertę dla firmy Klienta zapewniamy zawsze:

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

zatrudniając zewnętrzne Biuro Rachunkowe nie ponosi się tradycyjnych kosztów utrzymania stanowiska pracy Księgowej, jej świadczeń socjalnych, urlopowych, zdrowotnych, szkoleń itp. Zbędny jest także zakup drogiego, specjalistycznego oprogramowania, prenumeraty fachowych czasopism oraz obsługi informatycznej. Jeżeli policzycie Państwo wszystkie koszty zatrudnienia księgowej/kadrowej w firmie – my zrobimy to za połowę ceny.

BEZPIECZEŃSTWO

My jako Biuro Rachunkowe posiadając licencję MF gwarantujemy najwyższy poziom usług za które przejmujemy odpowiedzialność. Jesteśmy także ubezpieczeni od  Odpowiedzialności Cywilnej za wykonywaną pracę.

SPOKÓJ

Zlecenia realizujemy terminowo, a na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa reprezentujemy Naszych Klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUS i innymi, zaś wszelkie kontrole z w/w instytucji odbywają się u nas.

WYGODĘ

W razie potrzeby dokumenty od Klientów odbieramy osobiście, lub drogą elektroniczną

BEZPŁATNE DORADZTWO I POMOC

Ułatwiamy Klientom podejmowanie istotnych decyzji w firmie, poprzez analizę potrzeb do stosownych przepisów. Za każdym razem, kiedy nasuną się pytania lub potrzebujesz porady, po prostu dzwonisz do nas!