Dołącz do nas na Facebook'u

Korzyści współpracy

Przygotowując indywidualną ofertę dla firmy Klienta
zapewniamy zawsze:

  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY: zatrudniając zewnętrzne Biuro Rachunkowe nie ponosi się tradycyjnych kosztów utrzymania stanowiska pracy Księgowej, jej świadczeń socjalnych, urlopowych, zdrowotnych, szkoleń itp. Zbędny jest także zakup drogiego, specjalistycznego oprogramowania, prenumeraty fachowych czasopism oraz obsługi informatycznej. Jeżeli policzycie Państwo wszystkie koszty zatrudnienia księgowej/kadrowej w firmie – my zrobimy to za połowę ceny.
  • BEZPIECZEŃSTWO: my jako Biuro Rachunkowe posiadając licencję MF gwarantujemy najwyższy poziom usług za które przejmujemy odpowiedzialność. Jesteśmy także ubezpieczeni od  Odpowiedzialności Cywilnej za wykonywaną pracę.
  • SPOKÓJ: zlecenia realizujemy terminowo, a na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa reprezentujemy Naszych Klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUS i innymi, zaś wszelkie kontrole z w/w instytucji odbywają się u nas.
  • WYGODĘ: w razie potrzeby dokumenty od klientów odbieramy osobiście, lub drogą elektroniczną
  • BEZPŁATNE DORADZTWO I POMOC: ułatwiamy podejmowanie istotnych decyzji poprzedzone wnikliwą analizą sytuacji i potrzeb Klienta do stosownych przepisów. Za każdym razem kiedy nasuną się pytania lub potrzebujesz porady, po prostu dzwonisz do nas!